Haber

Selçuk Belediye Başkanı kentteki saha çalışmalarını inceledi

Kentin çeşitli yerlerinde devam eden saha çalışmalarını inceleyen Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin yaptırdığı yeni otogardan Söğütçü kara yoluna kadar kentte devam eden çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Zeytin sezonunun başlamasıyla vatandaşların zeytin bahçelerine erişimini kolaylaştırmak için yürütülen yol çalışmalarını inceleyen Lider Filiz Ceritoğlu Sengel, Söğütçü Mevkii’nde devam eden çalışmalar hakkında bilgi verdi. Başkan Ceritoğlu Sengel, “Zeytin mevsimi yaklaşırken İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden talep ettiğimiz bu yol ile ilgili gerekli müdahale yapılmış olup, çalışmalar devam etmektedir.”

“Çocuklar mutlu olsun”

Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan Fırat Yılmaz Çakıroğlu Parkı’nda devam eden çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Ceritoğlu Sengel, “Çocuklarımızın isteği üzerine parktaki futbol sahasına çim serdik. Daha sonra aydınlatma ve kauçuklama yaptık. Parkın zeminini Fırat Yılmaz Çakıroğlu Parkı haline getirerek revize edeceğiz dedi.

Yeni otobüs terminali yakında hizmete girecek

Belediye Başkanı Ceritoğlu Sengel, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından inşaatı devam eden yeni otogar alanına giden yol inşaatının da devam ettiği bilgisini vererek, “Araçlara giden yol yapımına devam ediliyor. Otobüslerin hizmete açılmasıyla birlikte” dedi. terminal, Selçuk’a özgün bir soluk gelecek. Cemevi’nin altında bulunan ve tozla kaplanan alanın “Taş döşemesini tamamladık. Alanın orta ve kenarlarına ağaç dikerek bölgeye hem otopark hem de alan kazandırmış olacağız.” – İZMİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu